Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czym są inteligentne wagi łazienkowe?

nteligentne wagi łazienkowe zostały zaprojektowane tak, aby pomóc monitorować Twoją wagę i informować o postępach.

 Ważenie się to najczęstszy sposób monitorowania swojej wagi. Jednak śledzenie, ile ważysz w czasie, może być trudne, ponieważ trudno jest zapamiętać, ile ważyłeś w zeszłym tygodniu, miesiącu, a nawet w zeszłym roku. Tutaj przydają się inteligentne wagi łazienkowe. Zapewniają dokładniejszy sposób monitorowania Twojej wagi, zapewniając cyfrowy odczyt Twojej wagi, który można przechowywać do wykorzystania w przyszłości.

Istnieją trzy główne typy inteligentnych wag: monitory tkanki tłuszczowej, wagi elektroniczne i inteligentne analizatory ciała. Monitory tkanki tłuszczowej mierzą procent tłuszczu w twoim ciele, podczas gdy wagi elektroniczne mierzą zarówno wagę, jak i wzrost. Elektroniczne wagi są zwykle uważane za dokładniejsze niż mierniki tkanki tłuszczowej

Jakie są korzyści z posiadania inteligentnej wagi w łazience?

Inteligentne wagi mogą pomóc w śledzeniu wagi i wskaźnika masy ciała. Pomoże Ci to monitorować utratę wagi lub postępy. Synchronizuje się również z Twoją aplikacją fitness, aby zapewnić pełniejszy obraz Twojego zdrowia.

Inteligentna waga to urządzenie, które mierzy wagę i skład ciała użytkownika, a także inne statystyki związane ze zdrowiem, takie jak BMI, poziom nawodnienia, masa mięśniowa, gęstość kości, podstawowe tempo przemiany materii (BMR) i wiek ciała. Inteligentne wagi są zazwyczaj sparowane z aplikacją na smartfonie lub tablecie w celu śledzenia.

Jaka jest różnica między inteligentną wagą łazienkową a wagą tradycyjną?

Tradycyjna waga to urządzenie, które mierzy wagę, porównując wagę osoby do znanej masy.

Inteligentna waga łazienkowa to urządzenie, które mierzy wagę, wysyłając impulsy elektryczne przez ciało i oblicza wagę osoby w oparciu o czas potrzebny na powrót tych impulsów.

Czy muszę mieć smartfona lub inne urządzenie, aby korzystać z inteligentnej wagi łazienkowej?

Tak, do korzystania ze wszystkich funkcji inteligentnej wagi łazienkowej potrzebny jest smartfon lub inne urządzenie.

Inteligentna waga łazienkowa wymaga do działania Bluetooth 4.0 (lub nowszego) oraz urządzenia z systemem iOS (lub Android) z aparatem.

Podstawowe pomiary są wyświetlane na ekranie wagi, bez użycia smartfona.